Punctum Edebiyat Söyleşileri – Hakan Bıçakcı Söyleşisi

TESAK – Kadıköy Tarih Edebiyat Sanat Kütüphanesi, 11 Kasım 2023 Cumartesi 15:00’de Punctum Edebiyat Söyleşileri kapsamında yazar Hakan Bıçakcı söyleşisi gerçekleştirilecektir. Bu söyleşi ücretsiz olup, herkesin katılımına açıktıktır.

Moderatör: Cana Bostan

Konuşmacı: Hakan Bıçakcı

Punctum Edebiyat Söyleşileri kapsamında konuk yazar Hakan Bıçakcı olacaktır.

Moderatörlüğünü Cana Bostan’ın üstleneceği söyleşi; uykuların ve rüyaların, deliklerin ve boşlukların, unutulanların ve karanlıkta kalanların peşine düşen Hakan Bıçakcı’nın fantastikle gerçeği iç içe geçiren tekinsiz edebiyatına ve edebiyatının asıl kaynağı olan sinemayla ilişkisine odaklanacaktır.

 

TESAK – Kadıköy Tarih Edebiyat Sanat Kütüphanesi:
Adres: Caferağa Mahallesi Rıhtım Caddesi No:2/3 Eski Başkanlık Binası (Beşiktaş iskelesi Karşısı) Kadıköy/ İstanbul
Telefon: (216) 337 86 54-55
E-posta: tesak@kadikoy.bel.tr

 

Not: Katılımcıların etkinlikten en az 15 dakika önce salona gelmesi, etkinlik sırasında salona giriş çıkış yapmaması, salona girmeden önce cep telefonu ve saat alarmlarını kapatması, etkinlik sırasında fotoğraf ve film çekimi yapmaması önemle rica olunur.

oiktoz; bolca kültür çokça sanat mottosuyla yola çıkan bir kültür sanat girişimidir. Bir websitesi, bir sanat kulübü, bir dergisi, bir bülteni ve içerisinde şimdiden birçok oiktozlu barındıran yaşayan ve gelişen bir topluluktur. Kültür ve sanatla ilgilenmekten mutluluk duyan ve bu mutluluğun devam etmesi için de bu alanda üreten insanların hikayelerini anlatan bir oluşumdur.