Merhaba,

oiktoz sanat kulübü’ne hoş geldiniz…

oiktoz çatısı altında her ay kitap, film ve tiyatro önerilerinde bulunacağımız, katılımcılarımızdan öneri alacağımız, çokça okuyup çokça izleyip çokça da yorum yapacağımız bir sanat kulübü kurduk. Şimdi bu sanat kulubüne sizleri de davet etmekteyiz.

Her ay 1 yüz yüze (Şimdilik İstanbul’da) 1 de online buluşma gerçekleştiriyoruz. Online buluşmalar vesilesiyle de tüm Türkiye’den ve yurtdışından kulübümüze üye alımları yapıyoruz.

Sizlere sadece kitap okuma, film ve oyun izleme vadetmiyoruz aksine yeni bir sosyal çevreye dahil olma ve bu çevre içerisinde kendinizi sanat alanında geliştirme fırsatı da sunuyoruz. Her ay farklı bir tema özelinde editör ekibimiz ve farklı küratörlerin sunacağı öneri listemizi sizlerle paylaşıyor, okumanızı, izlemenizi teşvik ediyor ve buluşmalar sırasında da konuşmanız için harekete geçiyoruz. Buluşmalar öncesi kaynaştırma etkinlikleri, takım ve networking çalışmaları ile tanışıyor, düşücelerimizi daha kolay dile getirip daha samimi bir ortamda sanat konuşuyoruz.

1 Aralık’ta ilk öneri listemizi sunup, Aralık sonu da ilk buluşmamızı gerçekleştireceğiz. oiktoz sanat kulübüne üye olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.