Oyunculuğun Sırları Atölyesi 2 (Eğitmen: Cengiz Okuyucu) (Ücretsiz)

oiktoz akademi; sinema, tiyatro ve edebiyat alanında yaratıcı ve interaktif atölyeler düzenleyerek, kültür ve sanat alanında yeni bir soluk yaratmayı hedefliyor.

Bu hedef doğrultusunda; oiktoz akademi‘nin yeni atölyesi şimdi sizlerle buluşuyor.

oiktoz akademi tarafından 25 Ocak Perşembe günü, İstanbul Kadıköy Devridaim Enstitüsü‘nde “Oyunculuğun Sırları Atölyesi” gerçekleştirilecektir. Atölyede eğitmen olarak; birçok tiyatro oyunu, sinema filminde yer almış, usta oyuncu ve deneyimli eğitmen Cengiz Okuyucu yer alacaktır.

Kontenjan sınırlıdır. Başvuru sırasına göre alımlar gerçekleştirilecek, acele ediniz.

Atölye “ücretsiz” olarak ilgili herkesin katılımına açıktır. Başvuru formuna aşağıdan ulaşabilirsiniz. Atölyeye katılan herkese; Şubat ayında, oyuncu ve eğitmen Cengiz Okuyucu tarafından gerçekleştirilecek ve 4 ay boyunca devam edecek “Oyunculuk Atölyesi” için %10 indirim uygulanacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın.


“Oyunculuğun Sırları Atölyesi” Hakkında

Oyunculuk!!!

Yüzyıllardır var olan bu mesleğin çok konuşulmayan ve bilinmeyen yanlarını, şöhretli olmak ve oyuncu olmak arasındaki büyük ayrımı ve mantar gibi türeyen kursların neleri öğretip öğretmediğini bilmek ister misiniz?

Oyuncu olmak isteyen, ben iyi bir izleyiciyim diyen, kendini ifade etmek ve sosyalleşmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Size bir sır vereceğiz…

 

TARİH VE ZAMAN: 25 Ocak Perşembe / 19.00 – 21.00
MEKAN: Devridaim Enstitüsü: Rasimpaşa, Başakçı Sk. Barış Apt. No:10 Blok No:12 34716 Kadıköy / İstanbul


Eğitmen:
Cengiz Okuyucu

2 Ekim 1979 İstanbul’da doğdu. Lise yıllarında Zeytinburnu’ nda başladığı oyunculuk kariyerine Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olarak devam etti. Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Klakson Borazanlar ve Bırtları, Çıkmaz Sokak Çocukları, Sırça Hayvan Koleksiyonu, Kahraman Bakkal Süpermarkete Karşı, Kaç Baba Kaç, Sevgili Doktor ve Yedi Kocalı Hürmüz adlı oyunlarda görev yapan oyuncu, televizyon ve sinema sektöründe de birçok yapımda rol almıştır. Zeynep’ in Sekiz Günü, Beginner, Leblebi Tozu, Yapışık Kardeşler sinema filmlerinin yanında; Cennet Mahallesi, Sakarya Fırat, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Çarpışma, Kırmızı Oda, Evlilik Hakkında Her Şey ve Son Yaz adlı dizilerde de görev almıştır. Uzun yıllardır eğitmenlik kariyerini de başarılı bir şekilde sürdüren oyuncu, sektöre ve konservatuarlara sayısız oyuncu yetiştirmiştir.

 

“Oyunculuğun Sırları Atölyesi” eğitimine başvurular kapanmıştır.

 

oiktoz; bolca kültür çokça sanat mottosuyla yola çıkan bir kültür sanat girişimidir. Bir websitesi, bir sanat kulübü, bir dergisi, bir bülteni ve içerisinde şimdiden birçok oiktozlu barındıran yaşayan ve gelişen bir topluluktur. Kültür ve sanatla ilgilenmekten mutluluk duyan ve bu mutluluğun devam etmesi için de bu alanda üreten insanların hikayelerini anlatan bir oluşumdur.